Поздравления за отбора ни до 16 години – с капитан Григор Костов и състезатели: 1-ва ракета – Светлин Усов и 2-ра – Симеон Терзиев, които извоюваха престижното трето място на Държавното отборно първенство за юноши и девойки до 16 години.
Те записаха само една загуба от шампиона ТК “15/40” с резултат 1:2. По пътя преди това за бронза обаче те се справиха последователно с отбора на ТК “Малееви”, след това на четвъртфинала надиграха ТК “Локомотив Пд”, а в малкия финал за 3-то и 4-то място се наложиха над ТК “Авеню”, Бургас.
Адмирации за нашия отбор с пожелания за много успехи занапред!
Ловец на глави взе първата си титла на „Диана“
Вальо Бонев направи една от най-важните крачки в своята тенис-любителска кариера. След две години на голям прогрес, който ставаше все по-видим, накрая той...





0 Comments